Doprava/Platba

Poskytujeme několik možností, jak si po uskutečnění nákupu převzít své zboží.

Veškerá cenová ujednání a platební podmínky se vztahují na území ČR.

 

D O P R A V A

OSOBNÍ ODBĚR PRAHA 10

Pokud máte rádi osobní jednání, rádi Vás uvítáme na naší prodejně v Praze. Zboží si můžete pohodlně vyzvednout na následující adrese:

Vršovická 796/37, 101 00 Praha 10-Vršovice

Více informací o otevírací době a adrese naleznete v kontaktech.

 

DOPRAVA ZDARMA

Při odesílání zásilek volíme bud vlastní dopravu anebo mezi přepravní společností Toptrans, PPL.

  • Při objednávce položky, která je skladem odesíláme zboží v nejbližším možném termínu. Odeslání závisí na možnostech přepravních společností vyzvednout zboží z našeho skladu. Ve chvíli, kdy zboží fyzicky opustí náš sklad, zákazník obdrží informační e-mail a transportní služba zaručuje doručení do 24 hodin (v pracovní dny).
  • V den doručení zboží zákazníka kontaktuje řidič SMS zprávou na telefonním čísle uvedeném při registraci s přibližnou dobou dodání. Čas dodání není možné zvolit předem. 
  • Zboží je doručováno za první uzamykatelné dveře, proto pro případnou pomoc např. při stěhování do patra u těžších zásilek je potřeba, abyste si zajistili pomocníka, který Vám s výnosem pomůže. Další případná manipulace je možná vždy pouze po dohodě s řidičem

 

DOPRAVA KOMFORT

  • Zboží je standardně doručováno za první uzamykatelné dveře, proto pro případnou pomoc např. při stěhování do patra u těžších zásilek je potřeba, abyste si zajistili pomocníka, který Vám s výnosem pomůže. 
  • Při nákupu zboží nestandardních rozměrů v jakékoliv hodnotě, bez účasti zákazníka je manipulace možná za poplatek 1250 Kč.

Vyhrazujeme si právo na změnu přepravní společnosti, pokud kvalita služeb přepravy bude stejná nebo vyšší bez dodatečných poplatků.

 

Naši smluvní přepravci věnují zásilce při přepravě zboží maximální péči, přesto je zákazník povinen si při převzetí zboží zásilku řádně zkontrolovat a o případném poškození informovat řidiče, který provede zápis do přepravního listu a sepíše škodní protokol. V žádném případě nedoporučujeme podepisovat řidiči dodací list před důkladnou kontrolou zboží. Doporučujeme zásilku přebírat pouze není-li nijak poškozena. Pokud zásilka při převzetí nevykazovala žádné vady ale po rozbalení není zboží v pořádku je povinen nás o tom zákazník neprodleně informovat, nejpozději do 24 hodin od doručení zásilky. Na pozdější reklamace z důvodu přepravy po podpisu dodacího (přepravního) listu nemůže být brán zřetel s ohledem na přepravní podmínky přepravce.

Případná drobnější poškození, která bezprostředně nezpůsobí nemožnost používání zboží, je možné při převzetí zboží řešit s námi telefonicky na čísle 774 588 577. Drobnější vady (například zašpinění potahu) se vždy snažíme vyřešit individuálně v co nejbližší době tak, aby zákazník mohl zboží používat bez jakého-koli omezení.

V případě dotazů se obracejte na e-mail: info@matracesiesta.cz případně na telefoní číslo 774 588 577.

 

 

P L A T B A

PŘEVODEM NA ÚČET

Po odeslání objednávky Vám bude na vámi zvolenou e-mailovou adresu odeslán příkaz k úhradě.

PLATBA HOTOVOST/Kartou 

Na naší prodejně můžete zboží zaplatit při převzetí hotově nebo kartou.

 

Platba na splatky 

https://www.iplatba.cz/informace-pro-zakazniky-v1/

Nákup na splátky podle některého z produktů financování COFIDIS.

Pro výběr nejvhodnější varianty prosím využijte Kalkulátor splátek.

 

PlatímPak

PlatímPak - zboží hned, platba do 30 dnů

 

ATYPICKÉ, NESTANDARDNÍ ZBOŽÍ NAD 10.000,- KČ

V případě objednávky atypického zboží, je na základě obchodních podmínek, prodávající je oprávněn požadovat zálohu na zboží, které bude upraveno na přání kupujícího, nestandardního zboží a zboží vyrobeného jen pro osobu kupujícího ( atypický rozměr, barevný odstín, moření dřeva,  typ čalounění atd.), dále také  u objednávek přesahujících hodnotu 10.000,- Kč. (viz. obchodní podmínky) a to do výše max. 50% z prodejní ceny objednaného zboží. Na tuto zálohu bude kupujícímu vystavena zálohová faktura (mimo prosinec)

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.